Gün
Saat
Dəqiqə
Saniyə
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı

05-11-2018

Azərbaycan Cüdo Federasiyasının dəstəyi ilə keçirilən bölgə birincilikləri davam edir. Oğuzda təşkil olunan region birinciliyində 2002-2004-cü il təvəllüdlü cüdoçular arasında bütün qaliblərin adlarına aydınlıq gəlib.
Şimal bölgəsi üzrə yarışın mükafatçılarına Azərbaycan Cüdo Federasiyasının diplomları, medallar və hədiyyələr təqdim olunub.

 

Oğlanlar

 

-46 kq

 

 -55 kq

1.

Mirzayev Babarahim

1.

Khankishiyev Ilham

2.

Aliyev Seyad

2.

Isayev Ibrahim

3.

Babayev Elcan

3.

Abbaszade Elshad

3.

Umarov Dashdemir

3.

Cabarli Tabriz

 

 

 

 

 

-60 kq

 

-66 kq

1.

Mehdiyev Maharam

1.

Bashirov Murad

2.

Yaqubov Niyet

2.

Osmanli Osman

3.

Mammadov Ulvi

3.

Asgerov Ramin

3.

Qarayev Omar

3.

Sayyadov Tabriz

 

 

 

 

 

-73 kq

 

-81 kq

1.

Yunisov Namaddin

1.

Aghamaliyev Rasul

2.

Muradov Raqif

2.

Maharramov Miradal

3.

Mirzaaliyev Ibrahim

3.

 

3.

 

3.

 

Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı
Şimal bölgəsinin qalib cüdoçuları mükafatlandırıldı